+420 777 188 685

nezávazná poptávka

Zákaznický servis


Kuchyně RedwoodPro naše zákazníky poskytujeme kompletní servis od návrhu až po samotnou montáž.

Plánování

Pakliže nás oslovíte již v plánovací fázi Vašeho projektu, můžete s námi konzultovat Vaše požadavky. Společně pak najdeme řešení, které bude naplňovat Vaše představy při zachování technologických i finančních možností.

Návrh a rozpočet

Na základě předchozí komunikace a zaměření zpracujeme grafický návrh projektu spolu s předběžným rozpočtem. Obvykle pak následuje další konzultace, kde je možné případně pozměnit projekt tak, abychom maximálně vyhověli Vašim představám. Nakonec dohodneme finální podobu projektu a stanovíme jeho konečnou cenu.

Výroba a dodání

Před započetím výroby, tedy při podpisu smlouvy, obvykle požadujeme 50% z ceny zakázky jako zálohu na materiál. Samontá výroba pak může trvat od 24 hodin do několika týdnů. Samozřejmě záleží na rozsahu a celkové povaze zakázky. Před dokončením výroby si upřesníme termín dodání a montáže.

Transport a montáž

Veškeré naše výrobky dopravíme na dohodnuté místo, kde také provedeme jejich montáž. Ta trvá většinou několik hodin, v náročnějších případech i několik dní. Opět zde záleží především na povaze a rozsahu projektu. Při rozsáhlejších zakázkách si pak společně s odběratelem projdeme veškeré nainstalované vybavení a podepíšeme předávací protokol.